Szukaj

Infolinia

Dla Państwa wygody została uruchomiona infolinia dotycząca aptek stacjonarnych: czynna w godzinach 9.00-17.00
z tel. stacjonarnych
801 506 507
z tel. komórkowych
(12) 647 14 48

Kategorie

CSIOZ

Cena dostawy

9,98zł


Zamówienie powyżej 250zł dostarczamy bezpłatnie.

Excedrin Migra Stop 20 tabletek

Excedrin Migra Stop 20 tabletek Powiększ do pełnego rozmiaru

Lek OTC - Excedrin Migra Stop 20 tabletek.

Więcej szczegółów

23,98 zł

Opis:
Stworzony specjalnie z myślą o osobach cierpiących na migrenę lek Excedrin® MigraStop™ to sprawdzona klinicznie skuteczność i bezpieczeństwo w walce z tą dolegliwością.

Excedrin® MigraStop™ to lek o unikalnym składzie na polskim rynku.
Łączy działanie dwóch substancji przeciwbólowych, kwasu acetylosalicylowego i paracetamolu oraz kofeiny, aby skuteczniej zwalczać
różne objawy migreny (ból głowy, nudności, nadwrażliwość na światło i dźwięk).
Kofeina wzmacnia działanie pozostałych składników.
Dzięki temu już przy niższych, bezpieczniejszych dawkach Excedrin® MigraStop™ szybko i kompleksowo zwalcza migrenę.

Skład:
1 tabletka zawiera: substancje czynne: kwas acetylosalicylowy 250mg, paracetamol 250mg, kofeinę 65mg

pozostałe składniki leku:
rdzeń tabletki: hydroksypropyloceluloza niskopodstwawiona, celuloza mikrokrystaliczna, kwas stearynowy; otoczka Opadry Ys-1-7086: hypromeloza, dwutlenek tytanu (E171), glikol propylenowy, kwas benzoesowy (E210), wosk Carnauba.
 
Dawkowanie:
dorośli: leczenie bólu głowy: 1 tabletkę popić pełną szklanką wody. W razie konieczności kolejną tabletkę można przyjąć po upływie 4-6 godzin od zażycia pierwszej. W przypadku bardziej intensywnego bólu głowy można wziąć jednorazowo 2 tabletki, w razie konieczności można przyjąć kolejne 2 tabletki po upływie 4–6 godzin od zażycia dwóch pierwszych tabletek. Dorośli: leczenie migreny: dwie tabletki popić szklanką wody. W razie konieczności można przyjąć kolejne dwie tabletki zachowując 4-6 godzinny odstęp między dawkami. Nie należy stosować dawki większej niż 6 tabletek w ciągu doby.
 
Przeciwwskazania:
uczulenie na którykolwiek ze składników leku, choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, choroby krwi, niewydolność serca, niewydolność wątroby lub nerek, stosowanie leku metotreksat, ciąża, niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej,  astma oskrzelowa, skaza moczanowa, cukrzyca, nadczynność tarczycy, nadciśnienie tętnicze, alkoholizm, odwodnienie, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 18 lat, ciąża, laktacja.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Koszyk Złóż zamówienie

NOWOŚĆ !

ODBIÓR OSOBISTY MOŻLIWY WE WSZYSTKICH APTEKACH NA TERENIE KRAKOWA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DOSTAWY.

Poradź się farmaceuty

Masz pytania na temat leków - skontaktuj się z naszym farmaceutą »

Chronimy naszych klientów: