Szukaj

Infolinia

Dla Państwa wygody została uruchomiona infolinia dotycząca aptek stacjonarnych: czynna w godzinach 9.00-17.00
z tel. stacjonarnych
801 506 507
z tel. komórkowych
(12) 647 14 48

Kategorie

CSIOZ

Cena dostawy

9,98zł


Zamówienie powyżej 250zł dostarczamy bezpłatnie.

Paracetamol Actavis 500 mg 24 tabletki powlekane

Paracetamol Actavis 500 mg 24 tabletki powlekane Powiększ do pełnego rozmiaru

Lek OTC - Paracetamol Actavis 500mg 24 tabletki powlekane.

Więcej szczegółów

6,98 zł

Opis:
Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.

Skład:
1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu.

Wskazania do stosowania:
Objawowe leczenie łagodnego do umiarkowanego bólu i (lub) gorączki.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Dawkowanie:
Dorośli i młodzież (o mc. >50 kg): 500-1000 mg co 4-6 h w razie potrzeby, do maksimum 3 g na dobę. Maksymalna pojedyncza dawka wynosi 1000 mg.
Dzieci i młodzież o mc. 20-50 kg: zalecana dawka wynosi ok. 60 mg/kg mc./dobę w 4 lub 6 dawkach (ok. 15 mg/kg mc. co 6 h lub 10 mg/kg mc. co 4 h).
Dzieci i młodzież o mc. 43-50 kg (ok. 12-15 lat): 500 mg co 4 h w razie potrzeby, do maksimum 2,5 g na dobę.
Dzieci o mc. 34-43 kg (ok. 11-12 lat): 500 mg co 6 h w razie potrzeby, do maksimum 2 g na dobę.
Dzieci o mc. 26-34 kg (ok. 8-11 lat): 250 mg co 4 h lub 500 mg co 6 h w razie potrzeby, do maksimum 1,5 g na dobę


Podmiot odpowiedzialny:
ACTAVIS GROUP PTC EHF, ISLANDIA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Koszyk Złóż zamówienie

Poradź się farmaceuty

Masz pytania na temat leków - skontaktuj się z naszym farmaceutą »

Chronimy naszych klientów: