Szukaj

Infolinia

Dla Państwa wygody została uruchomiona infolinia dotycząca aptek stacjonarnych: czynna w godzinach 9.00-17.00
z tel. stacjonarnych
801 506 507
z tel. komórkowych
(12) 647 14 48

Kategorie

CSIOZ

Cena dostawy

9,98zł


Zamówienie powyżej 250zł dostarczamy bezpłatnie.

Aspirin Pro 500 mg, 20 tabletek

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5 g 20 tabl. Powiększ do pełnego rozmiaru

Lek OTC - Aspirin Pro 500mg, 20 tabletek.

Więcej szczegółów

19,98 zł

Opis:
Aspirin® Pro oparta jest na unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii MicroActive® (technologia mikroaktywnych cząsteczek. Dzięki tej rewolucyjnej technologii, Aspirin® Pro 6 razy szybciej uwalnia substancję aktywną1,2 i zwalcza ból szybciej niż kiedykolwiek! Działa także przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

Aspirin® Pro to powlekana tabletka z musującym rdzeniem, o gładkiej powierzchni, która nie rozpada się od razu w ustach, ale dopiero po połknięciu – dzięki temu łatwiej jest ją połykać. Trafiając do żołądka, tabletka Aspirin® Pro zaczyna delikatnie musować, co znacznie przyspiesza jej rozpuszczanie, a co za tym idzie – również działania przeciwbólowe.

Dla optymalnej ochrony, każda z tabletek powlekanych Aspirin® Pro jest osobno zapakowana i z łatwością daje się oddzielić od pozostałych. Dzięki temu zawsze można mieć jedną z nich przy sobie. Wygodne rozmiary czteroczęściowego blistra ułatwiają wyjęcie go z opakowania. Specjalnie skonstruowaną folię można łatwo naderwać z każdej strony, aby wyjąć tabletkę.

Aspirin® Pro to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie szybkość działania leku i wygodę stosowania.


Skład:

1 tabletka zawiera:
500 mg kwasu acetylosalicylowego


Wskazania:

- ból głowy
- gorączka


Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Uczulenie na salicylany.


Sposób użycia:

Dorośli:
od 1 do 2 tabletek.
W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 8 tabletek na dobę.
Młodzież w wieku powyżej 12 lat:
jednorazowo 1 tabletkę.
W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 3 tabletek na dobę.
Tabletki należy przyjmować doustnie, po posiłkach, z dużą ilością płynu.


Podmiot odpowiedzialny:

Bayer Sp. z o.o.
Al.Jerozolimskie 158
02-326 Warszawa


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Koszyk Złóż zamówienie

Poradź się farmaceuty

Masz pytania na temat leków - skontaktuj się z naszym farmaceutą »

Chronimy naszych klientów: