Szukaj

Infolinia

Dla Państwa wygody została uruchomiona infolinia dotycząca aptek stacjonarnych: czynna w godzinach 9.00-17.00
z tel. stacjonarnych
801 506 507
z tel. komórkowych
(12) 647 14 48

Kategorie

CSIOZ

Cena dostawy

9,98zł


Zamówienie powyżej 250zł dostarczamy bezpłatnie.

Panadol Baby zawiesina 120mg/5ml 100 ml

Panadol Baby zawiesina 120mg/5ml 100 ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Lek OTC - Panadol Baby zawiesina 120mg/5ml  100ml.

Więcej szczegółów

16,98 zł

Skład:
Paracetamolum, 5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu.

Działanie:
Panadol Baby to lek o działaniu przeciwgoraczkowym i przeciwbólowym. Stosowany zgodnie z zaleceniami nie drażni błony śluzowej żołądka i nie wpływa negatywnie na czynność nerek. Paracetamol ze względu na bezpieczeństwo stosowania, może być podawany bez konsultacji z lekarzem w leczeniu bólu i gorączki u dzieci już od 3 miesiaca życia.

Wskazania do stosowania:
Gorączka i ból występujące:
- w czasie przeziębienia i grypy
- po szczepieniach
Bóle różnego pochodzenia:
- bolesne ząbkowanie
- ból zębów
- ból głowy
- ból gardła
- ból ucha

Przeciwwskazania:
Nie należy stosować leku Panadol dla dzieci:
- jeśli stosuje się jednocześnie inne leki zawierające paracetamol
- w razie nadwrażliwości (uczulenia) na paracetamol lub którykolwiek z innych składników leku
- w przypadku ciężkiej niewydolności wątroby lub nerek u dziecka

Dawkowanie:
Należy wstrząsnąć butelką przed użyciem. Szybkość i skuteczność działania leku zależy m.in. od dokładnego dawkowania. Butelka Panadolu Baby zawiera 100 ml zawiesiny.
1 ml zawiesiny zawiera 24 mg paracetamolu. Miarka dozująca dołączona jest do opakowania. Dawkowanie ustala się wg masy ciała dziecka.

6 kg - 3,5 ml
8 kg - 5 ml
9 kg - 5,5 ml
10 kg - 6 ml
12,5 kg - 8 ml
15 kg - 9 ml
17 kg - 10,5 ml
19 kg - 12 ml
21 kg - 13 ml
30 kg - 19 ml
42 kg - 26 ml


Podmiot odpowiedzialny:
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 53,
02-697 Warszawa

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Koszyk Złóż zamówienie

NOWOŚĆ !

ODBIÓR OSOBISTY MOŻLIWY WE WSZYSTKICH APTEKACH NA TERENIE KRAKOWA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DOSTAWY.

Poradź się farmaceuty

Masz pytania na temat leków - skontaktuj się z naszym farmaceutą »

Chronimy naszych klientów: