Szukaj

Infolinia

Dla Państwa wygody została uruchomiona infolinia dotycząca aptek stacjonarnych: czynna w godzinach 9.00-17.00
z tel. stacjonarnych
801 506 507
z tel. komórkowych
(12) 647 14 48

Kategorie

CSIOZ

Cena dostawy

9,98zł


Zamówienie powyżej 250zł dostarczamy bezpłatnie.

REGULAMININFORMACJE OGÓLNE

1. Apteka internetowa, działająca pod adresem www.e-apteka-niezapominajka.pl prowadzona jest przez firmę „Marle” Michał Markiewicz zarejestrowaną pod adresem 31-845 Kraków, Os. Przy Arce 1.
Apteka internetowa działa na bazie apteki ogólnodostępnej „ Niezapominajka” znajdującej się w Krakowie przy ulicy Jerzmanowskiego 12.
Zezwolenie na prowadzenie apteki ogólnodostępnej znajduje się tutaj.
Firma "Marle" Michał Markiewicz numer NIP 6792152963 jest wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krakowa pod numerem ewidencyjnym 72486.
2. Apteka internetowa www.e-apteka-niezapominajka.pl oferuje: leki dostępne BEZ RECEPTY, suplementy diety, kosmetyki, materiały i sprzęt medyczny. Wszystkie produkty sprzedawane przez w/w portal zostały dopuszczone do obrotu na terytorium Polski zgodnie z Prawem Farmaceutycznym. Apteka prowadzi wyłącznie obrót detaliczny. Nie prowadzimy sprzedaży hurtowej. Zgodnie z polskim prawem nie prowadzimy wysyłkowej sprzedaży leków na receptę.
3. Ceny produktów znajdujących się w ofercie apteki internetowej www.e-apteka-niezapominajka.pl nie są równoznaczne z cenami produktów w aptekach stacjonarnych Niezapominajka. Również dostępność produktu na stronie apteki internetowej www.e-apteka-niezapominajka.pl nie jest równoznaczna z dostępnością w aptekach stacjonarnych naszej sieci.
4. Znaki towarowe, logo graficzne, nazwy, opisy i zdjęcia są własnością odpowiednich firm, instytucji i osób prywatnych.
5. Apteka Internetowa Niezapominajka ma obowiązek dostarczyć towar wolny od wad.


OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

6. Firma „Marle” Michał Markiewicz - właściciel serwisu internetowego zapewnia ochronę wszystkich danych osobowych, jakie zostały pozyskane w wyniku prowadzonej działalności zgodnie z obowiązującym prawem (w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
7. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych zostały zawarte w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies. Akceptacja Regulaminu wiąże się z akceptacją Polityki prywatności i wykorzystywania plików cookies.

ZAMÓWIENIA/REALIZACJA

8. Zamówienia mogą być składane przez 24 godziny na dobę. Zamówienia złożone po godzinie 15:00, w sobotę, niedziele oraz święta realizowane będą kolejnego dnia roboczego.
9. Aby złożyć zamówienie w naszej aptece nie trzeba się rejestrować.
Podając dane do wysyłki należy podać swój adres mailowy (potrzebny do ewentualnego kontaktu), adres na który będzie doręczana przesyłka oraz numer telefonu (celem usprawnienia doręczenia przesyłki przez kuriera).
Po podaniu danych można się dodatkowo zarejestrować, dzięki czemu mogą Państwo później zalogować się w dowolnym momencie używając tylko adresu email jako loginu oraz hasła, które zapisali Państwo podczas rejestracji.
W przypadku podania danych uniemożliwiających skontaktowanie się z klientem drogą mailową lub telefoniczną apteka zastrzega sobie możliwość nie zrealizowania zamówienia.
Muszą Państwo także wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
10. Będąc zarejestrowanym mogą Państwo dokonywać zakupów, sprawdzać historię zamówień, oraz zarządzać swoimi danymi.
Potwierdzeniem złożenia zamówienia w aptece internetowej www.e-apteka-niezapominajka.pl jest otrzymanie maila zwrotnego na adres podany w formularzu oraz nadanie numeru zamówienia.
Pytania dotyczące problemów z rejestracją, składaniem zamówień, płatnościami prosimy kierować na adres info@e-apteka-niezapominajka.pl.
Można również skontaktować się z nami pod numerem telefonu 12 650 05 45 (opłata za minutę połączenia liczona zgodnie z opłatą do sieci stacjonarnej w posiadanym przez klienta planie taryfowym lub w posiadanej przez klienta taryfie).
Zamówienie złożone z obowiązkiem zapłaty poprzez system tpay.com (dawne tansferuj.pl) powinno być opłacone w terminie 5 dni od dnia złożenia zamówienia. Jeśli w ciągu 7 dni wpłata nie zostanie zaksięgowana przez system tpay.com, zamówienie zostanie anulowane.
11. Apteka zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie. Wiążąca jest cena obowiązująca w momencie składania zamówienia.
12. Wysłanie zamówienia poprzez formularz na stronie internetowej www.e-apteka-niezapominajka.pl wymaga akceptacji niniejszego regulaminu.
13. Koszt usługi transportowej zamówienia przekraczającego kwotę 250 zł ponosi apteka Niezapominajka.
W przypadku zamówień nie przekraczających kwoty 250 zł koszt dostawy wynosi 9,98 zł i ponosi go Klient.
Do zamówień z formą płatności "za pobraniem" nie przekraczających 250 zł doliczana jest opłata 2,98 zł.
Koszt doręczenia zamówień na kwotę powyżej 250 zł ponosi w całości Apteka Internetowa Niezapominajka - klient płaci wyłącznie za zamówione produkty.
Przy zamówieniach z opcją odbioru osobistego usługa transportowa nie jest doliczana (podczas składania zamówienia znika ona po wybraniu miejsca odbioru).
14. Czas realizacji zamówienia, mieści się w przedziale 2 - 3 dni roboczych (w zależności od dostępności produktu). Czas realizacji to okres od odczytania zamówienia do momentu odebrania paczki z apteki przez kuriera.
W przypadku, gdyby okres ten miał się wydłużyć, apteka będzie kontaktowała się z klientem telefonicznie lub drogą mailową. W przypadku przedpłaty za zamówienie (płatność przelewem bądź kartą), czas ten jest liczony od momentu zaksięgowania wpłaty.
15. Zamówienia doręczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Przesyłki dostarczane są wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
16. Klient ma prawo do sprawdzenia w obecności kuriera stanu i zawartości doręczanej przesyłki. W przypadku stwierdzenia iż przesyłka jest uszkodzona, ma możliwość odmowy jej odbioru.
Jeżeli Klient zdecyduje się odebrać uszkodzoną przesyłkę, powinien spisać z kurierem protokół szkody.
17. O zaistniałej sytuacji klient powinien jak najszybciej poinformować aptekę drogą elektroniczną na adres info@e-apteka-niezapominajka.pl lub telefoniczną pod numerem 12 650 05 35, a następnie przesłać kopię protokołu szkody na adres Apteka Niezapominajka ul. Jerzmanowskiego 12, 30-836 Kraków lub przesłać jego skan na adres info@e-apteka-niezapominajka.pl.
Przesłanie protokołu szkody ułatwi i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji.
18. Wszystkie produkty które są doręczone Klientom, są odpowiednio zabezpieczone oraz starannie zapakowane w kartonowym pudełku. Każda przesyłka posiada list przewozowy z adresem doręczenia oraz numer telefonu podany przez klienta w celu ułatwienia doręczenia przesyłki.
Apteka gwarantuje pełną dyskrecję.
19. Zamówienie może zostać anulowane przez Klienta do momentu przekazania przesyłki kurierowi DPD.
Może to nastąpić poprzez wysłanie informacji na adres info@e-apteka-niezapominajka.pl lub telefonicznie na numer 12 650 05 35 (opłata za minutę połączenia liczona zgodnie z opłatą do sieci stacjonarnej w posiadanym przez klienta planie taryfowym lub w posiadanej przez klienta
20. Apteka może odmówić realizacji zamówienia w przypadku:
- niepełnych danych Klienta,
- jeżeli zamówiony produkt zostanie wycofany ze sprzedaży lub wstrzymany w obrocie,
- w przypadku braku możliwości zamówienia produktu wynikającego z winy producenta, dystrybutora bądź hurtowni,
- gdy cena widoczna na stronach apteki internetowej Niezapominajka jest rażąco niska w stosunku do rzeczywistej ceny produktu (na podstawie art. 84. ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny (Dz.U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, zm.: Dz.U. z 1971 r., Nr 27, Dz.U. z 2006 r., Nr 133, poz. 935).
21. Apteka zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku, gdy zrealizowanie zamówienia skutkowałoby naruszeniem przez aptekę przepisów ustawy z dnia 6 września 2001r - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. nr 45 poz.271 z późn. zm.) dotyczących prowadzenia obrotu detalicznego produktami leczniczymi i bezpośredniego zaopatrywania ludności w produkty lecznicze. Oznacza to, iż zamówienia złożone przez podmioty nabywające produkty w celu ich dalszej odsprzedaży (apteki, hurtownie farmaceutyczne, sklepy) nie mogą zostać zrealizowane.


ODBIÓR OSOBISTY

22. Odbiór osobisty zamówienia złożonego poprzez stronę www.e-apteka-niezapominajka.pl jest możliwy w naszych aptekach na terenie Krakowa:

a)
Apteka Niezapominajka
ul. Starowiślna 1 (pod Pocztą Główną)

Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00 - 21:00
sobota 8:00 - 16:00
niedziela 9:00 - 16:00

Aby odbiór osobisty był możliwy w tej aptece zamówienie musi zostać opłacone poprzez system płatności tpay.com (dawne transferuj.pl).
Zamówienia z formą płatności "za pobraniem" nie będą realizowane z odbiorem osobistym w tej placówce.
Czas oczekiwania na realizacje zamówienia wynosi do 5 dni roboczych - informacja o możliwości odbioru paczki zostanie wysłana na adres mail podany podczas rejestracji w aptece internetowej.


b)
Apteka Niezapominajka
os. Centrum B4

Godziny otwarcia:
pn-pt 8.00-21.00
sobota 8.00-18.00
niedziela 9.00-15.00

Aby odbiór osobisty był możliwy w tej aptece zamówienie musi zostać opłacone poprzez system płatności tpay.com (dawne transferuj.pl).
Zamówienia z formą płatności "za pobraniem" nie będą realizowane z odbiorem osobistym w tej placówce.
Czas oczekiwania na realizacje zamówienia wynosi do 5 dni roboczych - informacja o możliwości odbioru paczki zostanie wysłana na adres mail podany podczas rejestracji w aptece internetowej.


c)
Apteka Niezapominajka
ul. Kalwaryjska 14

Godziny otwarcia:
pn-pt 8.00-21.00
sobota 8.00-16.00

Aby odbiór osobisty był możliwy w tej aptece zamówienie musi zostać opłacone poprzez system płatności tpay.com (dawne transferuj.pl).
Zamówienia z formą płatności "za pobraniem" nie będą realizowane z odbiorem osobistym w tej placówce.
Czas oczekiwania na realizacje zamówienia wynosi do 5 dni roboczych - informacja o możliwości odbioru paczki zostanie wysłana na adres mail podany podczas rejestracji w aptece internetowej.


d)
Apteka Niezapominajka
ul. Prądnicka 69

Godziny otwarcia:
pn-pt 8.00-20.00
sobota 8.00-16.00

Aby odbiór osobisty był możliwy w tej aptece zamówienie musi zostać opłacone poprzez system płatności tpay.com (dawne transferuj.pl).
Zamówienia z formą płatności "za pobraniem" nie będą realizowane z odbiorem osobistym w tej placówce.
Czas oczekiwania na realizacje zamówienia wynosi do 5 dni roboczych - informacja o możliwości odbioru paczki zostanie wysłana na adres mail podany podczas rejestracji w aptece internetowej.


e)
Apteka Niezapominajka
al. Pokoju 14

Godziny otwarcia:
pn-pt 8.00-20.00
sobota 8.00-16.00

Aby odbiór osobisty był możliwy w tej aptece zamówienie musi zostać opłacone poprzez system płatności tpay.com (dawne transferuj.pl).
Zamówienia z formą płatności "za pobraniem" nie będą realizowane z odbiorem osobistym w tej placówce.
Czas oczekiwania na realizacje zamówienia wynosi do 5 dni roboczych - informacja o możliwości odbioru paczki zostanie wysłana na adres mail podany podczas rejestracji w aptece internetowej.


f)
Apteka Niezapominajka
ul. Prądnicka 4

Godziny otwarcia:
pn-pt 7.00-21.00
sobota 7.00-16.00

Aby odbiór osobisty był możliwy w tej aptece zamówienie musi zostać opłacone poprzez system płatności tpay.com (dawne transferuj.pl).
Zamówienia z formą płatności "za pobraniem" nie będą realizowane z odbiorem osobistym w tej placówce.
Czas oczekiwania na realizacje zamówienia wynosi do 5 dni roboczych - informacja o możliwości odbioru paczki zostanie wysłana na adres mail podany podczas rejestracji w aptece internetowej.


g)
Apteka Niezapominajka
ul. Długa 48
APTEKA ZAMKNIĘTA !!!


h)
Apteka Niezapominajka
ul. Rusznikarska 17

Godziny otwarcia:
pn-pt 8.00-20.00
sobota 8.00-16.00

Aby odbiór osobisty był możliwy w tej aptece zamówienie musi zostać opłacone poprzez system płatności tpay.com (dawne transferuj.pl).
Zamówienia z formą płatności "za pobraniem" nie będą realizowane z odbiorem osobistym w tej placówce.
Czas oczekiwania na realizacje zamówienia wynosi do 5 dni roboczych - informacja o możliwości odbioru paczki zostanie wysłana na adres mail podany podczas rejestracji w aptece internetowej.


i)
Apteka Niezapominajka
ul. Wlotowa 1

Godziny otwarcia:
pn-pt 8.00-21.00
sobota 8.00-18.00
niedziela 9.00-16.00

Aby odbiór osobisty był możliwy w tej aptece zamówienie musi zostać opłacone poprzez system płatności tpay.com (dawne transferuj.pl).
Zamówienia z formą płatności "za pobraniem" nie będą realizowane z odbiorem osobistym w tej placówce.
Czas oczekiwania na realizacje zamówienia wynosi do 5 dni roboczych - informacja o możliwości odbioru paczki zostanie wysłana na adres mail podany podczas rejestracji w aptece internetowej.


j)
Apteka Niezapominajka
Os. Przy Arce 1

Godziny otwarcia:
pn-pt 8.00-20.00
sobota 8.00-16.00

Aby odbiór osobisty był możliwy w tej aptece zamówienie musi zostać opłacone poprzez system płatności tpay.com (dawne transferuj.pl).
Zamówienia z formą płatności "za pobraniem" nie będą realizowane z odbiorem osobistym w tej placówce.
Czas oczekiwania na realizacje zamówienia wynosi do 5 dni roboczych - informacja o możliwości odbioru paczki zostanie wysłana na adres mail podany podczas rejestracji w aptece internetowej.


k)
Apteka Niezapominajka
os. Złotego Wieku 80

Godziny otwarcia:
pn-pt 8.00-20.00
sobota 8.00-16.00

Aby odbiór osobisty był możliwy w tej aptece zamówienie musi zostać opłacone poprzez system płatności tpay.com (dawne transferuj.pl).
Zamówienia z formą płatności "za pobraniem" nie będą realizowane z odbiorem osobistym w tej placówce.
Czas oczekiwania na realizacje zamówienia wynosi do 5 dni roboczych - informacja o możliwości odbioru paczki zostanie wysłana na adres mail podany podczas rejestracji w aptece internetowej.


l)
Apteka Niezapominajka
ul. Balicka 18

Godziny otwarcia:
pn-pt 8.00-20.00
sobota 8.00-16.00

Aby odbiór osobisty był możliwy w tej aptece zamówienie musi zostać opłacone poprzez system płatności tpay.com (dawne transferuj.pl).
Zamówienia z formą płatności "za pobraniem" nie będą realizowane z odbiorem osobistym w tej placówce.
Czas oczekiwania na realizacje zamówienia wynosi do 5 dni roboczych - informacja o możliwości odbioru paczki zostanie wysłana na adres mail podany podczas rejestracji w aptece internetowej.


m)
Apteka Niezapominajka
ul. Wysłouchów 30a

Godziny otwarcia:
pn-pt 8.00-20.00
sobota 8.00-16.00

Aby odbiór osobisty był możliwy w tej aptece zamówienie musi zostać opłacone poprzez system płatności tpay.com (dawne transferuj.pl).
Zamówienia z formą płatności "za pobraniem" nie beędą realizowane z odbiorem osobistym w tej placówce.
Czas oczekiwania na realizacje zamówienia wynosi do 5 dni roboczych - informacja o możliwości odbioru paczki zostanie wysłana na adres mail podany podczas rejestracji w aptece internetowej.


n)
Apteka Niezapominajka
ul. Zakopiańska 115C

Godziny otwarcia:
pn-pt 7.00-21.00
sobota 8.00-18.00

Aby odbiór osobisty był możliwy w tej aptece zamówienie musi zostać opłacone poprzez system płatności tpay.com (dawne transferuj.pl).
Zamówienia z formą płatności "za pobraniem" nie będą realizowane z odbiorem osobistym w tej placówce.
Czas oczekiwania na realizacje zamówienia wynosi do 5 dni roboczych - informacja o możliwości odbioru paczki zostanie wysłana na adres mail podany podczas rejestracji w aptece internetowej.


o)
Apteka Niezapominajka
Bieńczycki Plac Targowy 11

Godziny otwarcia:
pn-pt 7.00-20.00
sobota 7.00-16.00

Aby odbiór osobisty był możliwy w tej aptece zamówienie musi zostać opłacone poprzez system płatności tpay.com (dawne transferuj.pl).
Zamówienia z formą płatności "za pobraniem" nie będą realizowane z odbiorem osobistym w tej placówce.
Czas oczekiwania na realizacje zamówienia wynosi do 5 dni roboczych - informacja o możliwości odbioru paczki zostanie wysłana na adres mail podany podczas rejestracji w aptece internetowej.


p)
Apteka Niezapominajka
ul.Jerzmanowskiego 12

Godziny otwarcia:
pn-pt 8.00-20.00
sobota 7.30-16.00

Dostępne formy płatności dla tej apteki dotyczące odbioru osobistego to: "za pobraniem"  oraz opłata zamówienia poprzez system płatności tpay.com (dawne transferuj.pl).
Czas oczekiwania na realizacje zamówienia wynosi do 2 dni roboczych - informacja o możliwości odbioru paczki zostanie wysłana na adres mail podany podczas rejestracji w aptece internetowej.


ZWROTY

23. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 marca 2015 r. na podstawie art. 68 ust. 3a ustawy z dnia 6 września 2001 r. – Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008 r. Nr 45,poz. 271, z późn. zm.3)) w aptece internetowej możliwość zwrotu produktu leczniczego istnieje wyłącznie w przypadkach, o których mowa w art. 96 ust. 6 ustawy z dnia 6 września 2001 r. – Prawo farmaceutyczne: produkty lecznicze i wyroby medyczne wydane z apteki nie podlegają zwrotowi, za wyjątkiem produktu leczniczego lub wyrobu medycznego zwracanego aptece z powodu wady jakościowej, niewłaściwego ich wydania lub sfałszowania produktu leczniczego.
24. Zgodnie z Art. 27. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta w pozostałych przypadkach Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od umowy sprzedaży bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.
W tym celu należy wypełnić załącznik dostępny tutaj i odesłać go wraz z produktami, lub przesłać skan z podpisem na adres mailowy info@apteka-niezapominajka.pl.
Po odstąpieniu od umowy przez klienta umowę uznaje się za niezawartą.
Koszt odesłania produktów ponosi konsument.
Klient ma obowiązek odesłać produkty nie później niż w ciągu 14 dni od daty odstąpienia od umowy. Produkty powinny być kompletne i dobrze zabezpieczone.
Klient ponosi odpowiedzialność za obniżenie wartości produktu, jeśli korzystał z niego w sposób przekraczający granice zwykłego zarządu.
Apteka zobowiązuje się do zwrotu kosztów w terminie 14 dni od daty otrzymania zwróconych produktów.
Zwrócona zostanie kwota obejmująca koszt zakupionych produktów oraz kwotę najtańszej dostawy oferowanej przez aptekę.
Jeśli klient wybrał inny sposób dostawy, niż najtańszy oferowany przez Aptekę Niezapominajka, apteka nie jest zobowiązana do zwrotu klientowi dodatkowych kosztów.
Zwrot płatności odbędzie się tą samą drogą jakiej użył konsument, chyba, że klient poprosi o inny sposób zwrotu.
Apteka nie przyjmuje przesyłek wysłanych na koszt odbiorcy.
25. Zgodnie z Art. 38 Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta Konsument traci prawo do odstąpienia od umowy w przypadku:
a) wysyłki za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
b) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
c) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
d) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

REKLAMACJE PRODUKTÓW

26. Reklamacje można składać:
- pisemnie na adres Apteka Niezapominajka ul. Jerzmanowskiego 12, 30-836 Kraków
- w formie elektronicznej na adres info@apteka-niezapominajka.pl
W opisie reklamacji powinien znaleźć się opis wady, data jej wystąpienia, numer zamówienia dotyczącego reklamowanego produktu, żądania klienta odnośnie doprowadzenia produktu do zgodności z umową sprzedaży i dane kontaktowe składającego reklamację. Podane dane nie są obowiązkowe, ułatwią jednak przebieg reklamacji.
Apteka ustosunkuje się do reklamacji w terminie nie dłuższym niż 14 dni od dnia jej złożenia.
W przypadku, gdy reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, kurier DPD odbierze od Klienta na koszt e-apteki Niezapominajka reklamowany produkt.


POZASĄDOWE SPOSOBY DOCHODZENIA ROSZCZEŃ

27. Klient jako konsument ma następujące możliwości z korzystania z pozasądowych sposobów dochodzenia roszczeń oraz rozpatrywania reklamacji:
- stały polubowny sąd konsumencki – sąd orzekający w sporach cywilnoprawnych, działający przy wojewódzkich inspektoratach Inspekcji Handlowej (WIIH) i przy ich oddziałach zamiejscowych. Polubowne sądy konsumenckie rozpatrują spory między konsumentami a przedsiębiorcami, jeżeli wynikają one z zawartej umowy sprzedaży lub z umowy o świadczenie usług. Do rozpatrzenia sprawy niezbędna jest zgoda obu stron sporu. W skład sądu wchodzą arbitrzy powołani zarówno przez przedstawicieli przedsiębiorców, jak i przez konsumentów. Postępowanie przed sądem polubownym jest mniej sformalizowane od postępowania przed sądem powszechnym, a także krócej trwa. Jest również dużo tańsze, gdyż nie pobiera się opłaty wpisowej, a jedyne koszty mogą się wiązać z koniecznością powołania biegłych. Dane teleadresowe SPSK są dostępne na stronie http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq596
- mediacja przy wojewódzkich inspektoratach Inspekcji Handlowej – postępowanie mediacyjne między przedsiębiorcą a konsumentem, inicjowane na wniosek konsumenta lub z urzędu, jest bezpłatne (poza ewentualnymi kosztami opinii zleconych rzeczoznawcom). Zadaniem Inspekcji Handlowej jest obiektywne i niezależne przedstawienie stronom umowy aktualnego stanu prawnego i ewentualnych propozycji polubownego zakończenia sporu. Mediator wyznacza stronom termin na zawarcie porozumienia. W przypadku jego przekroczenia lub też oświadczenia co najmniej jednej ze stron, że nie wyraża ona zgody na takie zakończenie sprawy, odstępuje się od mediacji. Lista WIIH jest dostępna na stronie http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq595


PŁATNOŚCI

28. Płatności obsługiwane są przez firmę zewnętrzną Transferuj.pl.
Udostępniamy Państwu kilka form płatności:
- karta kredytowa za pomocą systemu PayPal
- szybki przelew elektroniczny
- przelew standardowy - realizacja z dowolnego banku lub na poczcie za pomocą druczka generowanego poprzez system transferuj.pl
- płatność za pobraniem - przekazanie należności za zamówienie kurierowi DPD podczas doręczania przesyłki.


KONTAKT Z NAMI

29. Wszystkie uwagi, propozycje, komentarze prosimy kierować pod adresem:
info@e-apteka-niezapominajka.pl

30. Mogą Państwo także skontaktować się z Nami telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 15.
Telefon 12 650 05 35 (opłata za minutę połączenia liczona zgodnie z opłatą do sieci stacjonarnej w posiadanym przez klienta planie taryfowym lub w posiadanej przez klienta taryfie).


Regulamin obowiązuje od dnia 25.12.2014


Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Koszyk Złóż zamówienie

NOWOŚĆ !

ODBIÓR OSOBISTY MOŻLIWY WE WSZYSTKICH APTEKACH NA TERENIE KRAKOWA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DOSTAWY.

Poradź się farmaceuty

Masz pytania na temat leków - skontaktuj się z naszym farmaceutą »

Chronimy naszych klientów: