Szukaj

Kategorie

CSIOZ

Cena dostawy

9,98zł


Zamówienie powyżej 250zł dostarczamy bezpłatnie.

Paracetamol Farmina 0,05g 10 czopków

Paracetamol Farmina czop.doodbyt. 0,05g 10 Powiększ do pełnego rozmiaru

Paracetamol Farmina   0,05g 10 czopków

Więcej szczegółów

7,98 zł

LEK OTC:


Opis:

Paracetamol to najbardziej popularny lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.
Ze względu na wysoki stopień bezpieczeństwa polecany jest przez Światową Organizację Zdrowia – WHO.
Podanie doodbytnicze daje pewność dopasowania właściwej dawki leku, a w przypadku wymiotów jest to najlepsza droga podania
Paracetamol Farmina działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, nie drażni żołądka, w zalecanych dawkach jest lekiem bardzo bezpiecznym.


Skład:

1 czopek zawiera substancję czynną: 50 mg paracetamolu.


Składniki:

tłuszcz stały.


Wskazania:

Bóle różnego pochodzenia (ból głowy, ból zębów, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, ból po zabiegu chirurgicznym lub stomatologicznym); w leczeniu objawowym przeziębienia i grypy; w celu obniżenia gorączki przy różnych infekcjach oraz po szczepieniach.


Przeciwwskazania:

Ciężka niewydolność nerek i (lub) wątroby.
Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.


Sposób użycia:

Od 3,3 kg do 5 kg (poniżej 3 miesięcy) – 1 czopek 3-4 razy na dobę. Od 6 kg do 10 kg (od 3 miesiąca do 1 roku) – 2 czopki 3 do 4 razy na dobę. Stosować nie częściej niż co 4 godziny. U niemowląt w wieku poniżej 3 miesięcy stosować tylko w porozumieniu z lekarzem.


Podmiot odpowiedzialny:

Farmina sp. z o.o
ul. Lipska 44
30-721 Kraków


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Koszyk Złóż zamówienie

Poradź się farmaceuty

Masz pytania na temat leków - skontaktuj się z naszym farmaceutą »