Szukaj

Kategorie

CSIOZ

Cena dostawy

9,98zł


Zamówienie powyżej 250zł dostarczamy bezpłatnie.

Panadol Extra 24 tabletki

Panadol Extra 24 tabletki Powiększ do pełnego rozmiaru

 Panadol Extra 24 tabletki

Więcej szczegółów

18,98 zł

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

LEK OTC:


Opis:

Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy i nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu.


Skład:

1 tabletka zawiera paracetamol 500mg, kofeinę 65mg



Składniki:

skrobia żelowana, skrobia kukurydziana, powidon (K 25), potasu sorbinian, talk, kwas stearynowy, kroskarmeloza sodowa (typ A). otoczka zawiera: hydroksypropylometylocelulozę, triacetynę.


Wskazania:

Lek działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bolesnym miesiączkowaniu. Ponadto może być stosowany w przeziębieniach i stanach grypopodobnych.


Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.


Sposób użycia:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: W zależności od nasilenia dolegliwości - 1 do 2 tabletek co 4 godziny. Leku nie należy przyjmować częściej niż co 4 godziny. Preparat nie jest zalecany dla dzieci poniżej 12 roku życia.



Podmiot odpowiedzialny:

GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE
W. Rzymowskiego 53
Warszawa



Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Koszyk Złóż zamówienie

Poradź się farmaceuty

Masz pytania na temat leków - skontaktuj się z naszym farmaceutą »