Szukaj

Kategorie

CSIOZ

Cena dostawy

9,98zł


Zamówienie powyżej 250zł dostarczamy bezpłatnie.

Gripex HotActiv 12 saszetek

Gripex HotActiv 12 saszetek Powiększ do pełnego rozmiaru

Gripex HotActiv 12 saszetek

Więcej szczegółów

22,99 zł

LEK OTC:


Opis:

Gripex Hot to lek w formie proszku do sporządzania roztworu doustnego, stosowanego w przebiegu przeziębienia lub grypy czy objawów grypopochodnych. Gripex Hot zawiera 3 składniki aktywne: paracetamol, witaminę C oraz fenylefrynę i działa kompleksowo: udrażnia nos, pomaga zwalczyć gorączkę oraz ból. Lek można podawać dorosłym i młodzieży w wieku powyżej 12 lat.


Skład:

paracetamol 650 mg, Kwas askorbowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg



Składniki:

aspartam (E 951)7 sacharoza, kwas cytrynowy, sodu cytrynian, aromaty cytrynowe, potasu acesulfam (E 950), żółcień chinolinowa (E104).


Wskazania:

Wskazaniem do stosowania leku jest łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów zapalenia błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.


Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.


Sposób użycia:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka, w razie konieczności dawkę powtarzać nie częściej niż co 4-6 godz. (maksymalnie 6 saszetek na dobę).

Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.

Lek można stosować niezależnie od posiłków.

Leku Gripex HotActiv nie stosować dłużej niż 3-5 dni bez konsultacji lekarskiej.


Podmiot odpowiedzialny:

US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Koszyk Złóż zamówienie

Poradź się farmaceuty

Masz pytania na temat leków - skontaktuj się z naszym farmaceutą »